Wydarzenia 2021

10 MAJ 2021

PASJA FOTOGRAFOWANIA SANDOMIERZ

„Czarny Anioł” oraz „Gwiazda Półmroku” – to kreacje, które zachwyciły uczestników Świętokrzyskiego Zlotu Pasjonatów Fotografii i Zawodowych Fotografów, który odbył się 10 – 11 maja w Sandomierzu w ramach 180. rocznicy polskiej fotografii oraz Światowego Dnia Fotografii. 

Do uczestnictwa w tym prestiżowym wydarzeniu zaproszono m.in. markę C# . Dwie, specjalnie na tę okazję zaprojektowane kreacje, zostały znakomicie przyjęte. Wywołały zachwyt wśród fotografów, a każdy z nich miał inne spojrzenie na modelkę prezentującą się w danej stylizacji. Do sesji zostały ponadto wykorzystane również kreacje z innych kolekcji marki C#. 

Była to pierwsza – od wybuchu pandemii koronawirusa sesja, która odniosła wielki sukces wśród środowisk fotograficznych.

6 PAŹDZIERNIK 2021

WARSAW FASHION DAY

6 października w warszawskim hotelu Bellotto odbył się Warszaw Fashion Day. Była to ósma edycja charytatywnego eventu modowego. W pokazie udział wzięły znane osobowości świata sztuki, estrady i telewizji. Krystyna Mazurówna, Paweł Stasiak, Marta Bryła, Danuta Błażejczyk, Beata Chmielowska-Olch, Anna Głogowska, Monika Miller, Viganna Papina, Bartosz Kloch, Sylwia Nowak, Eliza Gwiazda, Karolina Motylewska. Była to już ostatnia edycja z tego cyklu ,,Mali Wielcy Wojownicy” dlatego ten pokaz był wyjątkowy.